SPORTY

V případě otázek k jednotlivým sportovním odvětvím kontaktujte:
doc. PhDr. Dušan Tomajko, CSc., e-mail: dusan.tomajko@upol.cz, tel.: 585 636 500
Všichni sportovci (možno v zastoupení trenéra či garanta) musí projít akreditací na sekretariátu her – viz pokyny nebo kontakty.

V rámci Českých akademických her 2015, které proběhnou od 7. do 11. září při Univerzitě Palackého v Olomouci, budou realizovány soutěže v těchto sportech:

  Sport Datum Místo konání Propozice Ředitel/ka Výsledky Foto
1. AEROBIK 7. 9. tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9 PDF Liběna Kováčová PDF  
2. BOWLING  7. 9. Bowlingové centrum Šantovka, ul. Polská 1 PDF Marek Talpa PDF  
3. LUKOSTŘELBA 7. 9. Lazecká střelnice, ul. Samota 277, Olomouc-Černovír PDF Tomáš Valenta

jednotlivci družstva

 
4. BASEBALL 7.–8. 9. Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79 PDF Václav Voják    
5. SOFTBALL – ŽENY 7.–8. 9.  zrušeno   Václav Voják    
6. FUTSAL 7.–8. 9 hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6 PDF Radim Weisser    
7. VOLEJBAL 7.–8. 9 Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF-MUŽIPDF-ŽENY Pavel Háp    
8. ŠPLH 8. 9. tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9 PDF Jiří Buben PDF  
9. FRISBEE 8. 9. Andrův stadion, Legionářská ul. PDF  Jiří Vaculík  PDF  
10. STOLNÍ TENIS 8.–9. 9. Omega centrum, ul. Legionářská 19 PDF Vít Ratajský PDF  
11. FLORBAL – MUŽI 8.–9. 9. Gymnázium Čajkovského, ul. Čajkovského 9  PDF Lukáš Rubín PDF  
12. FLORBAL – ŽENY 8.–9. 9. sport. hala SŠP Rooseveltova, ul. Rooseveltova 79 PDF Lukáš Jakubec PDF   
13. ORIENTAČNÍ BĚH 8.–9. 9. Olomouc-Svatý Kopeček, Kladky (okr. Prostějov) PDF Jindřich Smička PDF  
14. ATLETIKA 8.–9. 9.  Atletický stadion, tř. 17. listopadu PDF Vítězslav Prukner WWW  
15. KUŽELKY 9. 9. kuželna HKK Olomouc, ul. U Stadionu 4 PDF Jiří Vaculík PDF  
16. VODNÍ SLALOM A SJEZD 9. 9. Loděnice UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Rudolf Rozsypal    
17. BASKETBAL 9.–10. 9. Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Petr Reich PDF  
18. FOTBAL 9.–10. 9. fotbalové hřiště Řepčín, Svatoplukova ul. PDF Radim Weisser    
19. HÁZENÁ 9.–10. 9. hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6 PDF Jan Bělka    
20. SOFTBALL – MUŽI  9.–10. 9. Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79 PDF Václav Voják    
21. PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI  10. 9. Plavecký stadion, ul. Legionářská 11 PDF Zbyněk Svozil PDF  
22. PLAVÁNÍ 10.–11. 9. Plavecký stadion, ul. Legionářská 11 PDF Dušan Viktorjeník PDF  
23. NOHEJBAL 10.–11. 9. areál Sportovní haly UP, ul. U Sportovní haly 2 PDF Jiří Vaculík PDF  
24. BADMINTON 10.–11. 9. Omega centrum, ul. Legionářská 19 PDF Jan Říha    

 

MAPA SPORTOVIŠŤ A DALŠÍCH MÍST

červeně je vyznačena hlavní závodní kancelář, zeleně sportoviště, černě nejbližší zastávky MHD, modře místa doprovodného programu.