HARMONOGRAM

Pondělí 7. 9. 2015    
 10-13 h AEROBIK   tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9
 9-15 h BOWLING    Bowlingové centrum Šantovka, ul. Polská 1
 10-19 h BASEBALL   Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79
       
 10-17 h FUTSAL   hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6
 10-20 h VOLEJBAL   Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2
 9-16 h LUKOSTŘELBA   Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2
       
Úterý 8. 9. 2015    
 10-18 h BASEBALL   Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79
       
 9-13 h FUTSAL   hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6
 10-13 h VOLEJBAL   Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2
 9-11 h ŠPLH   tělocvična FTK UP, ul. Hynaisova 9
 14-18 h ATLETIKA   Atletický stadion, tř. 17. listopadu
 14-21 h STOLNÍ TENIS   Omega centrum, ul. Legionářská 19
 9-20 h FLORBAL – MUŽI   Gymnázium Čajkovského, ul. Čajkovského 9
 9-20 h FLORBAL – ŽENY   sportovní hala SŠP Rooseveltova, ul. Rooseveltova 79
 14-16 h ORIENTAČNÍ BĚH   Olomouc-Svatý Kopeček
 9-18 h FRISBEE   Andrův stadion, Legionářská ul.
       
Středa 9. 9. 2015    
 9-13 h ATLETIKA   Atletický stadion, tř. 17. listopadu
 9-15 h STOLNÍ TENIS   Omega centrum, ul. Legionářská 19
       
 10-17 h FLORBAL   Gymnázium Čajkovského, ul. Čajkovského 9
 9 h KUŽELKY   kuželna HKK Olomouc, ul. U Stadionu 4
 10-15 h  VODNÍ SLALOM A SJEZD Loděnice UP, ul. U Sportovní haly 2
 10-19 h BASKETBAL   Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2
 9-19 h FOTBAL   fotbalové hřiště Řepčín, Svatoplukova ul.
 9-21 h HÁZENÁ   hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6
 10-19 h SOFTBALL – MUŽI    Fifth Base Stadium, ul. Lazecká 79
 11-15 h ORIENTAČNÍ BĚH   Kladky (okr. Prostějov), dolní stanice vleku
       
Čtvrtek 10. 9. 2015    
 10-18 h BASKETBAL   Sportovní hala UP, ul. U Sportovní haly 2
 9-15 h FOTBAL   fotbalové hřiště Řepčín, Svatoplukova ul.
 9-19 h HÁZENÁ   hala DHK Zora, ul. U Stadionu 6
       
 17 h PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI  Plavecký stadion, ul. Legionářská 11
 13-17 h PLAVÁNÍ   Plavecký stadion, ul. Legionářská 11
 10 h NOHEJBAL   areál Sportovní haly UP, ul. U Sportovní haly 2
 10-18 h BADMINTON   Omega centrum, ul. Legionářská 19
       
Pátek 11. 9. 2015    
 9 h PLAVÁNÍ   Plavecký stadion, ul. Legionářská 11
 10 h NOHEJBAL   areál Sportovní haly UP, ul. U Sportovní haly 2
 9-18 h BADMINTON   Omega centrum, ul. Legionářská 19
       

 *Časy jsou orientační.